FC Barcelona: Juventus pyta o Ousmane’a Dembélé. Chciałby go wypożyczyć

FC Barcelona: Juventus pyta o Ousmane’a Dembélé. Chciałby go wypożyczyć fot. FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Jak pisze „Mundo Deportivo”, Juventus rozważa pozyskanie Ousmane’a Dembélé.

W weekend katalońscy dziennikarze informowali, że z pomysłu zakontraktowania francuskiego skrzydłowego nie zrezygnowało Paris Saint-Germain. Dzisiaj donoszą oni, że zainteresowanie 23-latkiem wykazuje również Juventus. To efekt rozmów między Barceloną a turyńczykami w sprawie transferu Miralema Pjanicia.

Pierwotny plan zakładał przenosiny Bośniaka na Camp Nou i jednoczesny transfer w odwrotnym kierunku Arthura. Operację, przynajmniej na razie, zablokował jednak Brazylijczyk, który nie chce opuszczać Barcelony. Pod uwagę brane są więc różne scenariusze.

Według „Mundo Deportivo” w toku rozmów Juventus dał do zrozumienia „Dumie Katalonii”, że może być zainteresowany Dembélé. Choć Francuz regularnie boryka się z kontuzjami, jego walory piłkarskie dalej przyciągają wielkie kluby.

Turyńczycy chcieliby jednak zmniejszyć potencjalne ryzyko i na początku tylko wypożyczyć Francuza. Po roku zdecydowaliby oni, czy warto go wykupić.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy