FC Barcelona ma alternatywę dla transferu Césara Azpilicuety

FC Barcelona ma alternatywę dla transferu Césara Azpilicuety
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Łączony z Barceloną César Azpilicueta nie trafi do Katalonii. Nowym kandydatem do transferu jest Thomas Meunier - pisze „Sport”.

Césara Azpilicuetę przez długi czas łączyło się z transferem do Barcelony, ale już na pewno nie dojdzie on do skutku. Wszystko przez to, że prawy obrońca Chelsea zdecydował się na podpisanie nowej umowy z londyńskim klubem. Kontrakt będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku. Parafowanie przez niego podpisu potwierdzono w czwartek.

Azpilicueta nie trafi do Barcelony, ale może stać się to z udziałem Thomasa Meuniera. Katalończycy kontaktowali się już w jego sprawie w styczniu, wnioskując o wypożyczenie z opcją lub obowiązkiem wykupu, ale Borussia Dortmund się na to nie zgodziła.

Teraz może być inaczej, chociaż wszystko będzie zależało od warunków sugerowanego transferu i potencjalnej ceny. Barcelona zapewne nie będzie chciała wydawać majątku na nowego prawego defensora.

W momencie gdy aktualny był temat transferu Azpilicuety, Barcelona starała się sprzedać Sergiño Desta i to akurat się nie zmieniło. W gronie zainteresowanych nim klubów jest Manchester United, ale na razie nie dzieje się nic konkretnego w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy