FC Barcelona ma problem. OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada na dłużej z gry

FC Barcelona ma problem. OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada na dłużej z gry fot. Barcelona
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: FC Barcelona

Ousmane Dembélé nie zagra w najbliższym czasie dla Barcelony ze względu na kontuzję uda.

Nie tylko Luis Suárez jest ofiarą pierwszego w tym sezonie LaLigi meczu - przegranego 0-1 starcia z Athletikiem. Chociaż Dembélé, w przeciwieństwie do Urugwajczyka, rozegrał pełne 90 minut, boisko opuszczał z grymasem bólu. Jak się później okazało, naderwanie mięśnia uda jest na tyle poważne, że Francuza zabraknie przez najbliższe pięć tygodni.

Na swoją szansę podczas nieobecności 22-letniego Dembélé liczyć powinien 21-letni wychowanek Barcelony Carles Pérez, który zadebiutował podczas ostatniej kolejki poprzedniego sezonu, a w trakcie meczu z Athletikiem wbiegł z ławki rezerwowych na ostatni kwadrans.

W przypadku Suáreza nie znamy dokładnej długości pauzy - spekuluje się, że potrwa ona do końca sierpnia.

Z kolei do gry w najbliższych meczach powinien być już gotowy Lionel Messi, który ze względu na uraz nie mógł polecieć do Bilbao.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy