FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców

FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

Po kilku burzliwych tygodniach wreszcie na Camp Nou powoli sytuacja się normuje. Zważywszy na ten fakt, krótkiego wywiadu postanowił udzielić Leo Messi, przy okazji kierując kilka słów do kibiców Barcelony.

„Atomowa Pchła” zapragnęła zmiany klubu i robiła wszystko, aby trafić pod skrzydła Pepa Guardioli. Takiego ruchu nie zamierzała ułatwić mu jednak „Duma Katalonii”, która mimo złożenia piłkarzowi jasnych deklaracji, przeciwstawiła się jakiemukolwiek transferowi z udziałem 33-latka. W konsekwencji Argentyńczyk postanowił zostać na Camp Nou.

Dziś, po rozegraniu pierwszego oficjalnego meczu w nowym sezonie przez Messiego i klub jego życia, atakujący zgodził się na wywiad, który jutro zostanie opublikowany w „Sporcie”. Już teraz jednak w internetowym wydaniu dziennika możemy przeczytać krótkie fragmenty. Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki kieruje w nich słowa do kibiców Barcelony.

– Po tylu nieporozumieniach, chciałbym położyć temu kres. Wszyscy kibice Barçy - powinniśmy się zjednoczyć i założyć, że najlepsze dopiero przed nami.

– Biorę na siebie moje błędy, które, jeśli się pojawiły, to tylko po to, żeby uczynić Barcelonę lepszą i silniejszą.

– Połączenie pasji i radości będzie jedynym sposobem osiągnięcia celów, zawsze będąc razem i podążając w jednym kierunku.

– Chcę wysłać wiadomość do wszystkich socios i wszystkich culés, którzy nas śledzą. Jeśli w jakimkolwiek momencie kogoś z nich mogło wkurzyć coś, co powiedziałem lub zrobiłem, nie miejcie wątpliwości, że zawsze robiłem to, myśląc jednocześnie o tym, co najlepsze dla klubu.

Messi w rywalizacji z Villarrealem, która zakończyła się zwycięstwem 4:0, zdobył jedną z bramek. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy