FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?!

FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! fot. Maurizio Pochettino I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: El Barça juga a RAC1 | Sport

Zaskakujące wieści przekazano w audycji „El Barça juga a RAC1”. Według nich Mauricio Pochettino, który jest faworytem do przejęcia sterów na ławce trenerskiej Barcelony, rozmawia z Katalończykami od dobrych kilku tygodni.

Po kompromitacji „Blaugrany” w rywalizacji z Bayernem Monachium (2:8), dni Quique Setiéna są policzone. Wydawałoby się czymś naturalnym, że w tym momencie władze wicemistrza Hiszpanii poszukują następcy 61-latka. Okazuje się jednak, że negocjacje z potencjalnym kandydatem do zajęcia jego miejsca trwają już od… kilku tygodni.

Takie informacje podano w „El Barça juga a RAC1”, jednocześnie potwierdzając, że to Mauricio Pochettino jest głównym faworytem do objęcia sterów na ławce trenerskiej Barcelony.

W tym kontekście dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Argentyńczyk jest łączony z Katalończykami, a podobna sytuacja miała miejsce przy okazji zwolnienia Ernesto Valverde. Tym razem wydaje się jednak, że ekipa z Camp Nou dopnie swego i po dziewięciu miesiącach bez pracy 48-latek znajdzie zatrudnienie właśnie u niej.

„Sport” kolportuje podobne wieści, z tą różnicą, że według tego dziennika numerem jeden na liście życzeń zarządu klubu cały czas jest Xavi Hernández. Obecnie skupia on na pracy w Katarze, dlatego też „Duma Katalonii” skierowała wzrok na byłego opiekuna Tottenhamu Hotspur.

Pochettino w sezonie 2018/2019 dotarł z „Kogutami” do finału Ligi Mistrzów, lecz mimo to kilka miesięcy później stracił posadę. Nim trafił on do Londynu, szkolił Southampton oraz Espanyol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy