FC Barcelona nie zamierza zmieniać trenera. Koeman spokojny o swoją przyszłość

FC Barcelona nie zamierza zmieniać trenera. Koeman spokojny o swoją przyszłość fot. Piotr Piatrouski / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Prezydent Joan Laporta nie planuje dokonywać zmiany na stanowisku szkoleniowca Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu. Tym samym Ronald Koeman będzie miał szansę wypełnić swój kontrakt zawarty z klubem - poinformował „Sport”.

Holender przyglądał się w ostatnim czasie z dużym niepokojem rozwojowi sytuacji związanej z wyborami prezydenckimi w „Dumie Katalonii”, ponieważ nie wszyscy kandydaci widzieli w nim odpowiedniego człowieka do dalszego prowadzenia zespołu.

Blisko 58-letni trener mógł jednak odetchnąć z ulgą po wygranej Joana Laporty, ponieważ ten nie jest wielkim zwolennikiem dokonywania zmian w strukturze drużyny w trakcie rozgrywek i dlatego dopiero w późniejszymi okresie miał wraz ze swoimi współpracownikami rozważyć ewentualne przedwczesne rozwiązanie umowy z Ronaldem Koemanem.

Teraz dziennikarze „Sport” przekonują jednak, że obecny opiekun Barcelony zyskał na tyle dużo zaufania ze strony nowego prezydenta, że ten zamierza pozwolić mu przynajmniej wypełnić zawarty przed startem sezonu kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Działacz docenia dotychczasową pracę włożoną przez Holendra w rozwój zespołu, stawianie na młodych zawodników oraz dobre relacje łączące go z piłkarzami.

***

FC Barcelona: Laporta bierze pod uwagę zatrudnienie nowego trenera. Znany numer jeden na jego liście

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy