FC Barcelona: Nowy bramkarz zbliża się do Camp Nou. Transfer ma być przesądzony

2022-01-10 18:07:34; Aktualizacja: 2 lata temu
FC Barcelona: Nowy bramkarz zbliża się do Camp Nou. Transfer ma być przesądzony Fot. Yuri Turkov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Ekipa.mk

Stołe Dimitriewski przejdzie z Rayo Vallecano do Barcelony - informuje Ekipa.mk.

O tym, że Dimitriewski może dołączyć do Barcelony już w zimowym oknie w końcówce grudnia informował Jose Alvarez Haya. Według Ekipa.mk sprawa transferu bramkarza jest przesądzona.

W niedzielę Rayo mierzyło się w lidze hiszpańskiej z Realem Betis (1:1). 28-letniego macedońskiego bramkarza po raz pierwszy w tym sezonie zabrakło w kadrze meczowej zespołu. Golkiper boryka się z urazem, ale według dziennikarzy z jego ojczyzny chodzi również właśnie o zbliżającą się przeprowadzkę.

Ogłoszenie transferu ma być tylko kwestią czasu. Porozumienie miało zostać już zawarte, Rayo ustaliło wszystkie szczegóły. Dimitriewski podobno pożegnał się już z kolegami z drużyny. Macedończycy nazywają jego przenosiny na Camp Nou transferem marzeń bramkarza.

Dimitriewski trafił do Rayo w 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał 102 mecze. W tym sezonie zanotował sześć czystych kont w 18 występach ligowych.

Podstawowym bramkarzem Barcelony jest Marc-André ter Stegen. Bardzo możliwe, że z klubem niebawem pożegna się inny golkiper - Neto.