FC Barcelona oburzona wyciekiem informacji dotyczących Leo Messiego. Jest komunikat [OFICJALNIE]

FC Barcelona oburzona wyciekiem informacji dotyczących Leo Messiego. Jest komunikat [OFICJALNIE] fot. felipequeiroz / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona zareagowała na ostatnie teksty „El Mundo” na temat Leo Messiego i jego negocjacji z klubem.

W środę „El Mundo” opublikowało teksty dotyczące Leo Messiego i jego negocjacji z Barceloną w sprawie przedłużenia umowy w 2020 roku. Hiszpański dziennik zdradził między innymi 11 warunków Argentyńczyka, jakie ten przedstawił katalońskiemu klubowi. Jak wiadomo, rozmowy między stronami zakończyły się fiaskiem.

Co na to Barcelona?

„W nawiązaniu do informacji opublikowanych dzisiaj w „El Mundo” pod tytułem „Barça Leaks, tajne akta klubu część 1” FC Barcelona wyraża oburzenie z powodu celowego wycieku informacji, które są częścią procesu prawnego. Klub żałuje, że medium, o którym mowa, chwali się „dostępem do ogromnej ilości dokumentów i e-maili, które są częścią śledztwa Barçagate”, kiedy te informacje nie zostały jeszcze udostępnione stronom.

W każdym razie przedmiotowy artykuł upublicznia dokumenty, które nie mają nic wspólnego z toczącą się sprawą, a ich wykorzystanie jest obrazą dla reputacji i poufności klubu. Z tego powodu, a także w celu ochrony praw Barcelony, dział prawny klubu analizuje działania, które należy podjąć” - czytamy w oświadczeniu.

„El Mundo” prawdopodobnie ma w planach publikacje dotyczące innych piłkarzy Barcelony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy