FC Barcelona poluje na „nowego Verrattiego”

FC Barcelona poluje na „nowego Verrattiego”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Przedstawiciele Barcelony przymierzają się do zakontraktowania Édouarda Michuta z Paris Saint-Germain - informuje „Sport”.

Wychowanek paryskiego klubu cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony różnych europejskich klubów i jest przez wielu ekspertów uważany za jednego z najbardziej utalentowanych środkowych pomocników na świecie, o czym ma świadczyć fakt, że został już przez niektórych z nich okrzyknięty „nowym Marco Verrattim”.

17-letni zawodnik może jednak nie zbliżyć się nawet do pozycji zajmowanej przez włoskiego piłkarza w PSG, ponieważ na razie wstrzymuje się z podjęciem decyzji o przedłużeniu współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Jego obecna umowa z ekipą z Parc des Princes obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Édouard Michut jest w pełni świadomy swojego postępowania i w nadchodzących miesiącach chce wysłuchać propozycji dalszego rozwoju, które przedstawią mu zainteresowane nim kluby wśród, których poza Barceloną mają znajdować się także Valencia, Manchester City, Manchester United czy Juventus.

Młodzieżowy reprezentant Francji ma naturalnie czas na podjęcie kluczowych decyzji i nie wyklucza także pozostania w Paris-Saint Germain.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy