FC Barcelona poluje na „nowego Verrattiego”

FC Barcelona poluje na „nowego Verrattiego”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Przedstawiciele Barcelony przymierzają się do zakontraktowania Édouarda Michuta z Paris Saint-Germain - informuje „Sport”.

Wychowanek paryskiego klubu cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony różnych europejskich klubów i jest przez wielu ekspertów uważany za jednego z najbardziej utalentowanych środkowych pomocników na świecie, o czym ma świadczyć fakt, że został już przez niektórych z nich okrzyknięty „nowym Marco Verrattim”.

17-letni zawodnik może jednak nie zbliżyć się nawet do pozycji zajmowanej przez włoskiego piłkarza w PSG, ponieważ na razie wstrzymuje się z podjęciem decyzji o przedłużeniu współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Jego obecna umowa z ekipą z Parc des Princes obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Édouard Michut jest w pełni świadomy swojego postępowania i w nadchodzących miesiącach chce wysłuchać propozycji dalszego rozwoju, które przedstawią mu zainteresowane nim kluby wśród, których poza Barceloną mają znajdować się także Valencia, Manchester City, Manchester United czy Juventus.

Młodzieżowy reprezentant Francji ma naturalnie czas na podjęcie kluczowych decyzji i nie wyklucza także pozostania w Paris-Saint Germain.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy