FC Barcelona przygląda się utalentowanemu nastolatkowi z Brazylii [WIDEO]

FC Barcelona przygląda się utalentowanemu nastolatkowi z Brazylii [WIDEO] fot. Ian Peter Morton / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Andrey Santos to utalentowany defensywny pomocnik, który przykuwa uwagę skautów FC Barcelony - informuje „Sport”.

FC Barcelona ma szeroko rozwinięty skauting w Ameryce Południowej, a szczególnie w Brazylii. Może i w ostatnich latach nie było zbyt wiele namacalnych dowodów, to Deco przeczesuje tamtejszy rynek i szuka nieoszlifowanych diamentów.

Jeden piłkarz szczególnie wpadł mu w oko, a jest nim Andrey Santos, o czym informuje „Sport”.

W tym przypadku mamy do czynienia z niespełna osiemnastolatkiem, który pełnoletność osiągnie w maju. Najlepiej czuje się on na pozycji defensywnego pomocnika. Obecnie jest związany z brazylijskim drugoligowcem - Vasco da Gama. 

Tamtejsi eksperci widzą w tym piłkarzu ogromny potencjał, dlatego też niedawno podpisał on swój pierwszy profesjonalny kontrakt - do 31 sierpnia 2023 roku z klauzulą wykupu na poziomie 30 milionów euro.

Do tej pory żadna formalna oferta ze stolicy Katalonii nie spłynęła, choć niewykluczone, że stanie się to przy okazji kolejnego okna transferowego. Na razie jednak w Barcelonie skupiają się na obserwacji i wynajdywaniu tak mocnych, jak i słabych stron kandydata.

Andrey Santos jest reprezentantem Brazylii do lat 20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy