FC Barcelona przygląda się utalentowanemu nastolatkowi z Brazylii [WIDEO]

FC Barcelona przygląda się utalentowanemu nastolatkowi z Brazylii [WIDEO] fot. Ian Peter Morton / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Andrey Santos to utalentowany defensywny pomocnik, który przykuwa uwagę skautów FC Barcelony - informuje „Sport”.

FC Barcelona ma szeroko rozwinięty skauting w Ameryce Południowej, a szczególnie w Brazylii. Może i w ostatnich latach nie było zbyt wiele namacalnych dowodów, to Deco przeczesuje tamtejszy rynek i szuka nieoszlifowanych diamentów.

Jeden piłkarz szczególnie wpadł mu w oko, a jest nim Andrey Santos, o czym informuje „Sport”.

W tym przypadku mamy do czynienia z niespełna osiemnastolatkiem, który pełnoletność osiągnie w maju. Najlepiej czuje się on na pozycji defensywnego pomocnika. Obecnie jest związany z brazylijskim drugoligowcem - Vasco da Gama. 

Tamtejsi eksperci widzą w tym piłkarzu ogromny potencjał, dlatego też niedawno podpisał on swój pierwszy profesjonalny kontrakt - do 31 sierpnia 2023 roku z klauzulą wykupu na poziomie 30 milionów euro.

Do tej pory żadna formalna oferta ze stolicy Katalonii nie spłynęła, choć niewykluczone, że stanie się to przy okazji kolejnego okna transferowego. Na razie jednak w Barcelonie skupiają się na obserwacji i wynajdywaniu tak mocnych, jak i słabych stron kandydata.

Andrey Santos jest reprezentantem Brazylii do lat 20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika No to teraz się zacznie! Czerwona kartka dla FC Barcelony w meczu z PSG [WIDEO] No to teraz się zacznie! Czerwona kartka dla FC Barcelony w meczu z PSG [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy