FC Barcelona rezygnuje z transferu Layvina Kurzawy

FC Barcelona rezygnuje z transferu Layvina Kurzawy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Layvin Kurzawa nie trafi do FC Barcelony.

Ze względu na kryzys spowodowany pandemią koronawirusa w letnim oknie transferowym szczególnie pożądanym towarem na rynku będą zawodnicy z wygasającymi umowami. Do tej grupy zalicza się między innymi Layvin Kurzawa.

Sytuacja kontraktowa Francuza z polskimi korzeniami spowodowała, że mówiło się o nim w kontekście Barcelony. Okazuje się jednak, iż klub ze stolicy Katalonii przeanalizował całą sprawę i postanowił zrezygnować ze starań o jego podpis.

Taki stan nie powinien jednak piłkarza martwić. Zdaniem hiszpańskich mediów nadal zabiegają o niego inne piłkarskie tuzy. Mowa o Juventusie i Arsenalu. Jego sprawa powinna wyjaśnić się w najbliższych tygodniach.

27-latek występuje w Paris Saint-Germain od sierpnia 2015 roku. Wówczas to trafił do stołecznego klubu z Monaco.

W tym sezonie rozegrał łącznie 23 mecze. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy