FC Barcelona stara się o lewego obrońcę. Znowu problemem kwota...

FC Barcelona stara się o lewego obrońcę. Znowu problemem kwota...
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mundo Deportivo

Według „Mundo Deportivo” FC Barcelona wykazuje zainteresowanie angażem Yuriego Berchiche.

Nie jest tajemnicą, że jednym z celów „Dumy Katalonii” jest wzmocnienie lewej strony obrony. Wszystko po to, aby wywierać skutecznie presję na Jordim Albie, który aktualnie nie ma w zasadzie konkurenta do gry na swojej pozycji. Idąc tym tropem, Éric Abidal rozesłał wici o poszukiwaniach nowego piłkarza.

W odpowiedzi wicemistrzowi Hiszpanii zaoferowany został Pervis Estupiñán, który choć ma za sobą udany sezon (gol i siedem asyst w 39 spotkaniach), wydaje się, że nie jest jeszcze na wystarczającym poziomie, aby spełnić w stu procentach wymagania panujące na Camp Nou. Tymczasem na horyzoncie pojawiła się nowa kandydatura w osobie Yuriego Berchiche.

Jak przekonuje „Mundo Deportivo”, 30-latek bardzo interesuje Barcelonę, lecz i tu pojawia się pewien problem. Zawodnik Athletic Club w swoim kontrakcie ma zapisaną klauzulę wykupu o wartości 100 milionów euro, a jego pracodawca ani myśli godzić się na negocjacje odnośnie transferu.

Mając na uwadze te doniesienia, wydaje się, że dyrektor sportowy „Blaugrany” jest skazany na kontynuowanie przeczesywania rynku transferowego w poszukiwaniu idealnego rywala dla Alby.

Wcześniej z Katalończykami łączeni byli m.in. Mattia De Sciglio czy Layvin Kurzawa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy