FC Barcelona stara się o lewego obrońcę. Znowu problemem kwota...

FC Barcelona stara się o lewego obrońcę. Znowu problemem kwota...
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mundo Deportivo

Według „Mundo Deportivo” FC Barcelona wykazuje zainteresowanie angażem Yuriego Berchiche.

Nie jest tajemnicą, że jednym z celów „Dumy Katalonii” jest wzmocnienie lewej strony obrony. Wszystko po to, aby wywierać skutecznie presję na Jordim Albie, który aktualnie nie ma w zasadzie konkurenta do gry na swojej pozycji. Idąc tym tropem, Éric Abidal rozesłał wici o poszukiwaniach nowego piłkarza.

W odpowiedzi wicemistrzowi Hiszpanii zaoferowany został Pervis Estupiñán, który choć ma za sobą udany sezon (gol i siedem asyst w 39 spotkaniach), wydaje się, że nie jest jeszcze na wystarczającym poziomie, aby spełnić w stu procentach wymagania panujące na Camp Nou. Tymczasem na horyzoncie pojawiła się nowa kandydatura w osobie Yuriego Berchiche.

Jak przekonuje „Mundo Deportivo”, 30-latek bardzo interesuje Barcelonę, lecz i tu pojawia się pewien problem. Zawodnik Athletic Club w swoim kontrakcie ma zapisaną klauzulę wykupu o wartości 100 milionów euro, a jego pracodawca ani myśli godzić się na negocjacje odnośnie transferu.

Mając na uwadze te doniesienia, wydaje się, że dyrektor sportowy „Blaugrany” jest skazany na kontynuowanie przeczesywania rynku transferowego w poszukiwaniu idealnego rywala dla Alby.

Wcześniej z Katalończykami łączeni byli m.in. Mattia De Sciglio czy Layvin Kurzawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy