FC Barcelona szykuje jeszcze jeden ruch z Manchesteru City. Tym razem dietetyk

FC Barcelona szykuje jeszcze jeden ruch z Manchesteru City. Tym razem dietetyk fot. Oksana Bystritskaya / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ara

Silvia Tremoleda, która do tej pory współpracowała z Manchesterem City, ma dołączyć do Barcelony - informuje „Ara”.

W ostatnim czasie potwierdzone zostały już przenosiny z Manchesteru City na Camp Nou Sergio Agüero oraz Erica Garcíí. Na tym prawdopodobnie się nie skończy, ale tym razem nie chodzi o żadnego zawodnika. Do „Dumy Katalonii” ma dołączyć Tremoleda, która jest dietetykiem.

47-latka zajmuje się definiowaniem wytycznych żywieniowych dla sportowców. Pomaga w ten sposób trenerom, fizjoterapeutom i sztabowi medycznemu poprawiać parametry piłkarzy. W skład sztabu „The Citizens” wchodziła w latach 2016-2019. Ostatnio nie była jego członkiem, pełniąc rolę konsultanta.

Aktualnie głównym dietetykiem Barcelony jest Toña Lizarraga, lecz hiszpańscy dziennikarze zauważają, że niektórzy piłkarze korzystają z usług innych specjalistów na własną rękę.

Urodzona w Madrycie Tremoleda w przeszłości wygrywała w Hiszpanii zawody triathlonowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy