FC Barcelona: Transfer pomocnika zależy od przyszłości Francka Kessié’ego

FC Barcelona: Transfer pomocnika zależy od przyszłości Francka Kessié’ego fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com | Marca

Franck Kessié musi odejść, aby FC Barcelona ruszyła po Sofyana Amrabata - przekazał Matteo Moretto. Jest też alternatywa dla Marokańczyka, donosi „Marca”.

Xavi ceni Iworyjczyka, ale wie jednocześnie, że kogoś musi poświęcić, aby zespół mógł się nadal rozwijać. Tymczasem środkowy pomocnik prezentuje wysoką wartość i na brak chętnych nie narzeka.

Pojawiły się już doniesienia, że hiszpański szkoleniowiec chce mieć Sofyana Amrabata. Matteo Moretto pisze o warunku, który trzeba spełnić.

Aby FC Barcelona rozpoczęła konkretne działania mające na celu sprowadzenie Marokańczyka na Camp Nou, odejść musi Franck Kessié. Bez tego transfer nie będzie możliwy.

W tym momencie 26-latek nie jest zbyt skory do zmiany pracodawcy, ale być może rozmowy w najbliższych tygodniach przyniosą zamierzony skutek.

Co jeśli piłkarz Fiorentiny będzie poza zasięgiem „Blaugrany”? O tym klub też pomyślał.

Jak podaje „Marca”, lider tabeli LaLigi ma alternatywę w postaci Guido Rodrígueza.

Zawodnik Realu Betis w tym sezonie zbiera pozytywne opinie, dlatego jego kandydatura nie może zaskakiwać.

Druga sprawa to fakt, że umowa Argentyńczyka wygasa 30 czerwca 2024 roku i przy umiejętnie poprowadzonych negocjacjach można ubić znakomity interes.

Nominalny defensywny pomocnik ma 29 lat, a w Katarze sięgnął po złoty medal mistrzostw świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy