Matheus Fernandes o krok od Barcelony

Matheus Fernandes o krok od Barcelony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paulo Vinicius Coelho (UOL Esporte)

Matheus Fernandes Siqueira powinien w przeciągu kilku dni sfinalizować swoje przenosiny do „Dumy Katalonii” - poinformował Paulo Vinicius Coelho z „UOL Esporte”.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że wysłannicy Barcelony osiągnęli porozumienia z władzami Palmeiras w kwestii pozyskania środkowego pomocnika i ten jeszcze w tym tygodniu jest spodziewany na Camp Nou, gdzie dopnie ostatnie szczegóły związane ze swoją przeprowadzką do europejskiej drużyny.

Popularni „Verdão” zgodzili się sprzedać utalentowanego zawodnika za kwotę oscylującą w granicach sześciu milionów euro. Wcześniej mieli odrzucić tę propozycję, dlatego „Duma Katalonii” zdecydowała się ją zwiększyć o dodatkowe nieco ponad trzy miliony euro zawarte w bonusach, które mogą trafić na konto dotychczasowego pracodawcy Matheusa Fernandesa w przeciągu trzech lat.

Pragniemy również dodać, że dziesięciokrotny mistrz Brazylii posiada 75% praw do karty zawodniczej byłego młodzieżowego reprezentanta kraju. Pozostałe 25% znajduje się w rękach przedstawicieli Botafogo. Na chwilę obecną media z Ameryki Południowej nie podają żadnych informacji na temat ich odkupu przez Palmeiras czy Barcelonę.

Prawdopodobny transfer z udziałem 21-letniego zawodnika oznacza, że „zielone światło” na opuszczenie Camp Nou otrzyma zapewne Arturo Vidal. Doświadczony Chilijczyk już od pewnego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań głównie Interu Mediolan, gdzie bardzo mocno o jego usługi zabiega Antonio Conte.

Matheus Fernandes uchodzi za wielce obiecującego piłkarza. W minionym sezonie nie mógł jednak pokazać pełni swoich zdolności, ponieważ wystąpił w zaledwie dwunastu spotkaniach „Verdão”, w których zdobył jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy