FC Barcelona wytypowała zimowy cel transferowy. Bayern Monachium nie będzie zadowolony

FC Barcelona wytypowała zimowy cel transferowy. Bayern Monachium nie będzie zadowolony fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fernando Polo

FC Barcelona dopiero zakończyła letnie okno transferowe, a już myśli o zimie. Na jej celowniku będzie wtedy pozyskanie defensywnego pomocnika - twierdzi Fernando Polo.

FC Barcelona na sam koniec okna transferowego pozyskała dwóch ciekawych zawodników - João Félixa oraz João Cancelo.

Choć latem na Camp Nou przybyła solidna grupa zawodników, to jednak nadal nie spełniono wszystkich celów transferowych. Mistrzowie Hiszpanii planują wrócić na rynek w zimie. Wtedy priorytetem będzie defensywny pomocnik - twierdzi Fernando Polo.

Latem do zespołu ze stolicy Katalonii przybył wprawdzie Oriol Romeu, jednak to zbyt mało, kiedy mówimy o rywalizacji na kilku frontach.

Wspomniany dziennikarz twierdzi zatem, że za kilka miesięcy będzie w tej sprawie ruch i wytypowano już nawet potencjalne nazwiska, a są nimi Guido Rodríguez, Jorginho oraz Florentino Luis i João Palhinha.

Szczególnie gorąco było niedawno ostatnie z nazwisk. Portugalczyk był bowiem o krok od przenosin do Bayernu Monachium.

Transakcja ostatecznie nie doszła do skutku na finiszu i to pomimo faktu, że 28-latek przeszedł już szczegółowe badania. Możliwe, że mistrzowie Niemiec wrócą do sprawy w zimie, ale mogą napotkać wtedy opór w postaci solidnego konkurenta - FC Barcelony.

João Palhinha to obecnie gracz Fulham, który występuje w tym zespole od lipca 2022 roku.

Obecny sezon w jego wykonaniu to trzy spotkania, w których strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy