FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek”

FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” fot. Meng Dingbo/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo | arena-maxx.com

FC Barcelona szuka prawego obrońcę, a kandydatem, by trafić na Camp Nou, jest Amar Dedić - informują „Mundo Deportivo” oraz arena-maxx.com. Defensor był obserwowany przy okazji ostatniego starcia eliminacji EURO 2024, w którym jego Bośnia i Hercegowina mierzyła się z Islandią (3-0).

Choć FC Barcelona musi mierzyć się z problemami związanymi z Finansowym Fair Play, to i tak w klubie przygotowują się do letniego okna transferowego. Być może bowiem pojawi się okazja do zasilenia pierwszej drużyny.

Jednym z celów jest znalezienie kogoś, kto wzmocni prawą stronę defensywny.

Do tej pory pod tym kątem przewijało się kilka nazwisk na czele z Benjaminem Pavardem, Juanem Foythem czy Thomasem Meunierem. Teraz do tej grupy dołączyło nowe nazwisko, a jest nim Amar Dedić.

20-latek uchodzi za ogromny talent na swojej pozycji. Rozgrywa zresztą bardzo dobry sezon w barwach Red Bulla Salzburg, gdzie zbiera solidne recenzje. Do tego stopnia, że wpadł w oko skautom FC Barcelony - donoszą „Mundo Deportivo” oraz arena-maxx.com.

Ci byli zresztą obecni przy okazji czwartkowego starcia reprezentacji Bośni i Hercegowiny z Islandią (3-0) w ramach eliminacji do EURO 2024. Dedić wywarł dobre wrażenie i strzelił nawet gola.

Utalentowany obrońca rozegrał w tym sezonie łącznie 28 meczów, a jego dorobek to dwie bramki oraz trzy asysty.

Kontrakt ma ważny z obecnym zespołem do 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy