FC Barcelona z problemem. Nawet 50 milionów euro za wyczekiwanego napastnika

FC Barcelona z problemem. Nawet 50 milionów euro za wyczekiwanego napastnika
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: AS | Sport

Młodziutki Vitor Roque to jeden z głównych celów transferowych FC Barcelony. Hiszpański klub będzie musiał jednak głęboko zajrzeć do kieszeni. Athletico Paranaense oczekuje za wychowanka znacznej kwoty, a w dodatku nie zamierza pozbywać się wszystkich praw do jego karty - przekonuje „AS”.

Vitor Hugo Roque Ferreira to kolejny Brazylijczyk, który może wkrótce trafić na Stary Kontynent za sporą kwotę. Napastnik z Timóteo przyciąga na siebie uwagę wielkich marek, w tym FC Barcelony, sprawiającej wrażenie najbardziej zaangażowanej w całą sprawę.

Oczywiście, o transfer nie będzie łatwo. Bardziej zamożna konkurencja nie śpi, co może wpływać negatywnie na pewność działaczy z Camp Nou. Dodatkowo trudna sytuacja finansowa zmusza kataloński klub do poszukania odpowiedniego rozwiązania, aby dopiąć angaż perspektywicznego atakującego.

Jakiś czas temu „Sport”, informował, że zarząd „Dumy Katalonii” rozważa zastosowanie słynnej już „formuły Mbappé”, zakładającej wypożyczenie Brazylijczyka z późniejszym przymusem wykupu.

Athletico Paranaense do całego zamieszania podchodzi ze spokojem. Klub z Kurytyby cieszy się dobrą kondycją finansową, a więc nie musi za wszelką cenę sprzedawać swoich zawodników. Dlatego może w komfortowym położeniu dyktować warunki, co zamierza zrobić w przypadku 18-letniej perełki.

Jak przekonuje „AS”, „Rubro-Negro” oczekują za rozchwytywanego wychowanka 50 milionów euro, zachowując przy tym piętnaście procent praw do jego karty. Barcelona będzie musiała zajrzeć głęboko do kieszeni, gdyż do tej pory oferowała zaledwie 25 milionów euro.

Vitor Roque w seniorskim trykocie Athletico Paranaense rozegrał 40 spotkań, okraszonych dziesięcioma golami i trzema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy