FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego

FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego fot. Victor Velter / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

FC Barcelona nie rezygnuje z Lionela Messiego. Działacze mistrza Hiszpanii nadal chcą go pozyskać i zwrócili się do niego ze specjalną prośbą - informuje „Sport”.

FC Barcelona powoli zdaje sobie sprawę, że transfer Lionela Messiego wymyka się spod kontroli. Argentyńczyk wkrótce będzie wolnym zawodnikiem, a ogromną chrapkę na pozyskanie go ma między innymi Al-Hilal.

Saudyjczycy zaoferowali gwieździe katarskiego mundialu kontrakt, którego łączna wartość przekracza miliard euro.

Wobec takich pieniędzy nie można przejść obojętnie i z podobnego założenia wychodzi sam zainteresowany, który coraz śmielej spogląda na pomysł opuszczenia Starego Kontynentu.

Dla działaczy mistrza Hiszpanii ta decyzja byłaby zdecydowanie nie w smak. Powrót 35-latka otwiera bowiem Barcelonie wiele nowych możliwości i mowa tu nie tylko o kwestiach sportowych, ale też marketingowych.

Sam zainteresowany zapowiedział ponoć, że w ciągu najbliższych dni powinien podjąć decyzję w sprawie przyszłości.

Działacze „Blaugrany” wystosowali zatem w stosunku do 35-latka rozpaczliwą prośbę, by ten wstrzymał się z wyborem nowych barw jeszcze przez jakiś czas. LaLigi na początku przyszłego tygodnia powinna wydać zgodę na rejestrację atakującego.

- Jesteśmy optymistycznie nastawieni, co do planu finansowego, jaki nakreśliliśmy LaLidze. Mamy nadzieję, że wkrótce zapadnie decyzja - stwierdził wiceprezes Barcelony Rafa Yuste.

Dla Lionela Messiego potencjalna przeprowadzka do stolicy Katalonii to powrót po dwuletniej przerwie. W sierpniu 2021 roku parafował on bowiem kontrakt z PSG.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy