FC Barcelona z trzecim ruchem transferowym w trzecim kolejnym dniu. Emerson Royal wraca do klubu [OFICJALNIE]

FC Barcelona z trzecim ruchem transferowym w trzecim kolejnym dniu. Emerson Royal wraca do klubu [OFICJALNIE] fot. FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC Barcelona

Barcelona poinformowała o powrocie do klubu Emersona Royala, który dwa ostatnie sezony spędził w Realu Betis.

22-letni brazylijski prawy obrońca zawitał do Europy w 2019 roku, przenosząc się do niej z Atlético Mineiro. Jego transfer Barcelona przeprowadziła do spółki z Betisem. Zdaniem mediów oba kluby zapłaciły po sześć milionów euro. Następnie boczny defensor został w Sewilli, gdzie pokazał się z niezłej strony.

Łącznie Emerson rozegrał w tym czasie 73 spotkania w lidze hiszpańskiej, notując w nich cztery trafienia i 10 asyst.

Teraz Brazylijczyk wrócił do Barcelony, która zdaniem hiszpańskich mediów będzie miała do niego wyłączne prawa. Według Gerarda Romero „Duma Katalonii” zapłaci za nie dziewięć milionów euro. Nie jest to więc typowy powrót do klubu z wypożyczenia.

Emerson w końcu będzie mógł zadebiutować w koszulce Barcelony, choć nie można również zapominać, że w jego kierunku spoglądają inne kluby. Wśród nich jest chociażby Inter, który może pożegnać się z Achrafem Hakimim.

W poniedziałek i wtorek Barcelonę zasilili już Sergio Agüero oraz Eric García.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy