FC Barcelona zaplanowała sparing w środku sezonu na drugim krańcu świata [OFICJALNIE]

FC Barcelona zaplanowała sparing w środku sezonu na drugim krańcu świata [OFICJALNIE] fot. Mateusz Porzucek | PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozegra sparing z Club América.

Mimo że zdrowie ich nie oszczędza, mistrzowie Hiszpanii mają bardzo napięty harmonogram. Już po formalnym zakończeniu rozgrywek w 2023 roku zespół wybierze się do Stanów Zjednoczonych.

Dzień po meczu z UD Almería, 21 grudnia, piłkarze zagrają z meksykańskim Club América.

Przed Robertem Lewandowskim i jego kolegami zatem bardzo intensywny czas przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jak poinformował klub, spotkanie będzie miało wymiar towarzyskiej potyczki.

Środki zebrane z biletów zostaną przeznaczone na cel charytatywny. Pieniądze trafią do osób poszkodowanych w wyniku huraganu Otis.

Xavi na pewno nie jest zwolennikiem tego typu starć, tym bardziej że już po Nowym Roku ekipę czeka rywalizacja w Superpucharze Hiszpanii, a to oznacza następną podróż, tym razem do Arabii Saudyjskiej.

W tym momencie drużyna zajmuje w tabeli LaLigi trzecie miejsce. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, nie jest ona jednak jeszcze pewna awansu do fazy pucharowej, więc konieczna jest maksymalna koncentracja.

***

FC Barcelona ma poważnego konkurenta w walce o pomocnika

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy