FC Barcelona zgłosiła się po piłkarza Bayernu Monachium

FC Barcelona zgłosiła się po piłkarza Bayernu Monachium fot. Xinhua / PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bild

FC Barcelona wyraziła zainteresowanie Niklasem Süle. Piłkarz na poważnie rozważa propozycję, informuje „Bild”.

Umowa 26-latka wraz z końcem sezonu wygasa, a to przyprawia nerwów działaczom Bayernu Monachium. Dyrekcja klubu zaczyna domagać się od zawodnika konkretów, chcąc wiedzieć, czy nie nadszedł czas na poszukiwanie następcy. Defensor nie skłania się jednak ku rychłemu rozwiązaniu sprawy, ponieważ nadal jest kuszony grą zagranicą.

„Bild” informuje, że do tej pory reprezentant Niemiec za priorytet uważał oferty z angielskiej Premier League, jak na razie w tym temacie jest jednak dość spokojnie. Tamtejsze kluby liczą na to, że mają czas, dlatego nie spieszą się z informowaniem o swoim zainteresowaniu. Zagrożenie dla Bawarczyków nadeszło jednak z Hiszpanii.

Sytuacja kontraktowa zawodnika zwróciła uwagę FC Barcelony. „Blaugrana” widzi w tej transakcji szansę an wzmocnienie swojej defensywy na lata. Klub zgłosił się już do przedstawicieli piłkarza, a sam stoper zaczął poważnie zastanawiać się nad zmianą otoczenia.

Niklas Süle będzie musiał wkrótce przejrzeć dostępne możliwości. Bayernowi Monachium bardzo zależy na jego zatrzymaniu, ale oferta mistrzów Niemiec nie będzie leżała na stole wiecznie.

„Die Roten” są przygotowani na każdy scenariusz i kiedy uznają, że gracz zwleka zbyt długo, odezwą się do swoich opcji rezerwowych. W miejsce Niemca mógłby przyjść choćby Nico Schlotterbeck z Freiburga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy