Ferran Torres w drodze do Manchesteru City. „Done deal”

Ferran Torres w drodze do Manchesteru City. „Done deal”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Jak donosi Nicolò Schira, Manchester City zamknął operację z udziałem Ferrana Torresa. Tym samym w najbliższych dniach powinniśmy ujrzeć oficjalny komunikat odnośnie przeprowadzenia transferu.

O możliwym odejściu utalentowanego prawoskrzydłowego z Valencii mówiło się już od dłuższego czasu. 20-latka przymierzano do takich klubów jak Real Madryt, Borussia Dortmund czy Juventus. Najkonkretniejszy okazali się jednak „Obywatele”, którzy przez ostatnie dwa tygodnie zdecydowanie przyśpieszyli w kwestii angażu Hiszpana.

To dało początek zaawansowanym negocjacjom i wypracowaniu pełnego konsensusu zarówno z „Nietoperzami”, jak i samym zawodnikiem.

Schira podaje, że Anglicy za Torresa zapłacą ostatecznie 27 milionów euro (wliczając w to ośmiomilionowe bonusy). Z kolei sześciokrotny reprezentant „La Furia Roja” U-21 podpisze umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku.

Wychowanek ekipy z Estadio Mestalla w zakończonym dla jego drużyny sezonie uzbierał 44 występy okraszone sześcioma trafieniami i taką samą liczbą asyst. Łącznie w trykocie Valencii rozegrał on 97 spotkań, co zważywszy na wiek, z pewnością może imponować.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy