FIFA 16: Inwestycja w przyszłość - największe "ukryte talenty" w grze

FIFA 16: Inwestycja w przyszłość - największe "ukryte talenty" w grze fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports kontynuuje promocję swego najnowszego produktu, zdradzając kolejne kulisy FIFA 16.

To zestawienie, podobnie jak zbiór zawodników z największym potencjałem, to znakomita ściągawka dla tych, którzy szukają piłkarzy, będących tzw. inwestycją na przyszłość. W tym przypadku jednak, większość dostępna będzie za naprawdę niewielkie kwoty, a gdy tylko osiągną pełnię swoich możliwości - będzie można je sprzedać za grube miliony. Kto wie, czy w ich gronie nie ma następców Cristiano Ronaldo czy Lionela Messiego.

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że wszelkie informacje dotyczące przynależności klubowej zawodników były aktualne w konkretnym momencie letniego okna transferowego. Transakcje dokonywane w jego końcowych etapach nie są uwzględnione w FIFA 16.
Więcej na temat: EA Sports FIFA 16

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy