FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji

FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports poinformowało, że AS Roma nie znajdzie się w najnowszej grze FIFA 21. Klub nie osiągnął porozumienia z producentem i dlatego zostanie zastąpiony zespołem Roma FC.

Przed rokiem sympatycy Juventusu i popularnej serii gier FIFA musieli pogodzić się z faktem, że przez najbliższe trzy sezony nie będą mogli w naturalny sposób rozgrywać wirtualnych spotkań „Starą Damą”.

Ten stan rzeczy został podyktowany faktem, że drużyna z Turynu zawarła umowę na wyłączność z firmą Konami i dlatego w pełnej krasie, czyli w oficjalnych koszulkach, herbem i stadionem, będzie pojawiać się tylko w grze PES.

Teraz okazuje się, że jej los w pełnym stopniu podzieli także AS Roma, ponieważ EA Sports poinformowało o braku osiągnięcia porozumienia z klubem na wykorzystanie jego barw w najnowszej odsłonie FIFA 21 i dlatego zostanie ona zastąpiona klubem Roma FC.

EA SPORTS informuje, że AS Roma w FIFA 21 będzie teraz występować pod nazwą Roma FC, grywalną i wyposażoną w niestandardową odznakę i zestaw w trybie Kick-Off, kariery, FIFA Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL. Roma FC będzie teraz rywalizować na stadionie Olympik.

Wciąż możesz spodziewać się, że zobaczysz prawdziwych graczy takich samych jacy są w AS Roma, autentycznych zawodników i ich podobizny w EA SPORTS FIFA 21 i EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team. Zmiany te nie wpłyną na zgranie gracza w EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim w AS Roma za lata współpracy jako oficjalny partner zespołu w sportowych grach wideo.

EA SPORTS FIFA nadal jest jednym z najbardziej autentycznych i popularnych interaktywnych twórców gier sportowych, a naszym celem jest dostarczanie naszym fanom niezrównanej autentyczności. Opierając się na naszych najnowszych zapowiedziach z LaLiga i Realem Madryt, będziemy nadal przekazywać więcej wiadomości o drużynach i ligach, które stanowią serce The World’s Game, w tym ekscytujące dodatki dla fanów we Włoszech i nie tylko. Sprawdź EA SPORTS FIFA 21 Authenticity, aby uzyskać najnowsze informacje o klubach i ligach dostępnych w grze” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy