FIFA 22: Gracze z petycją. Chcą usunięcia z gry piłkarza

FIFA 22: Gracze z petycją. Chcą usunięcia z gry piłkarza fot. Miguel Lagoa / Shutterstock.com
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Change.org

Miłośnicy gry FIFA 22 utworzyli petycję w sprawie usunięcia z niej Presnela Kimbembe. Karta obrońcy Paris Saint-Germain jest tak dobra, że psuje im przyjemność z gry.

26-latek niespodziewanie stał się jednym z najczęściej wybieranych do składów w trybie FUT Champions piłkarzy wicemistrza Francji. Stoper ustępuje oczywiście pod względem statystyk wielu swoim kolegom z drużyny, ale stosunek jakości do ceny jego karty sprawia, że stał się tak popularny wśród graczy.

Kimbembe jest jednym z najtrudniejszych do przejścia defensorów w grze, a cena jego karty nie rujnuje budżetu wirtualnych menedżerów. Z jednej strony denerwuje więc jego wszechobecność, z drugiej zaś sama trudność, jaka towarzyszy pojedynkowaniu się z defensorem podczas budowania ataków swojej drużyny. Według części miłośników serii, atrybuty wychowanka Paris Saint-Germain są wręcz przeszacowane w porównaniu do tego, jaki poziom gry prezentuje on w rzeczywistości.

Wszystko to skłoniło fanów do stworzenia internetowej petycji, którą poparło już prawie osiem tysięcy osób. Podpisów przybywa w szybkim tempie, ale Francuz nie ma się oczywiście czym martwić. EA zdarzało się usuwać piłkarzy z gry, ale dotyczyło to chociażby przebywającego obecnie w areszcie Benjamina Mendy'ego. Tak liczny głos graczy może jednak skłonić twórców FIFY do zweryfikowania statystyk zawodnika.

„Od momentu wydania najnowszej odsłony serii, Presnel Kimbembe zepsuł już miliony wieczorów graczy, przede wszystkim trybu FUT Champions. Jego usunięcie sprawi, że gra znowu stanie się dla wszystkich przyjazną przestrzenią” - wyjaśniono w opisie dostępnej na https://www.change.org/p/ea-sports-remove-kimpembe-from-fifa-22 petycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy