FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze

FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało listę 28 zespołów umieszczonych w puli „drużyn z reszty świata”, które nie mają własnej ligi w popularnej grze FIFA 22. Wśród nich znalazło się sześć klubów z Polakami w składzie. W tym gronie zabrakło Krasnodaru z Grzegorzem Krychowiakiem.

Do premiery kolejnej wersji sportowej gry o tematyce piłkarskiej pozostało już mniej niż dwa tygodnie. W związku z tym jej producent odsłania stopniowo różnego typu ciekawostki dotyczace swoje produktu.

Za jedne z nich należy uznać pojawienie się listy z dostępnymi ligami oraz zespołami w FIFA 22. Łącznie będziemy mieli do dyspozycji ponad 17 tysięcy zawodników, 700 zespołów oraz 30 lig.

Wśród tych ostatnich brakuje kilku ciekawych europejskich rozgrywek takich jak rosyjska Priemjer-Liga, grecka Superleague Ellada, ukraińska Premier Liha, czeska Fortuna Liga czy włoska Serie B.

W związku z tym EA Sports stworzyło tradycyjnie pulę ekip umieszczonych w „drużynach z reszty świata”. W tym gronie znalazło się 28 klubów z sześcioma Polakami w składzie - Damian Szymański (AEK Ateny), Kamil Glik (Benevento), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Michał Karbownik (Olympiakos) oraz Kamil Świderski (PAOK).

Tyle szczęścia nie miał Grzegorz Krychowiak, ponieważ jego Krasnodar nie znalazł uznania w oczach producenta gry i tym samym doświadczony pomocnik będzie dostępny tylko w reprezentacji Polski.

Pełna lista zespołów oraz lig znajdujących się w FIFA 22 jest dostępna na oficjalnej stronie EA Sports.

***

FIFA 22: 22 najlepszych piłkarzy w grze. Robert Lewandowski z awansem

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy