FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze

FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało listę 28 zespołów umieszczonych w puli „drużyn z reszty świata”, które nie mają własnej ligi w popularnej grze FIFA 22. Wśród nich znalazło się sześć klubów z Polakami w składzie. W tym gronie zabrakło Krasnodaru z Grzegorzem Krychowiakiem.

Do premiery kolejnej wersji sportowej gry o tematyce piłkarskiej pozostało już mniej niż dwa tygodnie. W związku z tym jej producent odsłania stopniowo różnego typu ciekawostki dotyczace swoje produktu.

Za jedne z nich należy uznać pojawienie się listy z dostępnymi ligami oraz zespołami w FIFA 22. Łącznie będziemy mieli do dyspozycji ponad 17 tysięcy zawodników, 700 zespołów oraz 30 lig.

Wśród tych ostatnich brakuje kilku ciekawych europejskich rozgrywek takich jak rosyjska Priemjer-Liga, grecka Superleague Ellada, ukraińska Premier Liha, czeska Fortuna Liga czy włoska Serie B.

W związku z tym EA Sports stworzyło tradycyjnie pulę ekip umieszczonych w „drużynach z reszty świata”. W tym gronie znalazło się 28 klubów z sześcioma Polakami w składzie - Damian Szymański (AEK Ateny), Kamil Glik (Benevento), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Michał Karbownik (Olympiakos) oraz Kamil Świderski (PAOK).

Tyle szczęścia nie miał Grzegorz Krychowiak, ponieważ jego Krasnodar nie znalazł uznania w oczach producenta gry i tym samym doświadczony pomocnik będzie dostępny tylko w reprezentacji Polski.

Pełna lista zespołów oraz lig znajdujących się w FIFA 22 jest dostępna na oficjalnej stronie EA Sports.

***

FIFA 22: 22 najlepszych piłkarzy w grze. Robert Lewandowski z awansem

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy