FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze

FIFA 22: Kamil Glik czy Damian Szymański w drużynach z reszty świata. Grzegorz Krychowiak tylko w kadrze fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało listę 28 zespołów umieszczonych w puli „drużyn z reszty świata”, które nie mają własnej ligi w popularnej grze FIFA 22. Wśród nich znalazło się sześć klubów z Polakami w składzie. W tym gronie zabrakło Krasnodaru z Grzegorzem Krychowiakiem.

Do premiery kolejnej wersji sportowej gry o tematyce piłkarskiej pozostało już mniej niż dwa tygodnie. W związku z tym jej producent odsłania stopniowo różnego typu ciekawostki dotyczace swoje produktu.

Za jedne z nich należy uznać pojawienie się listy z dostępnymi ligami oraz zespołami w FIFA 22. Łącznie będziemy mieli do dyspozycji ponad 17 tysięcy zawodników, 700 zespołów oraz 30 lig.

Wśród tych ostatnich brakuje kilku ciekawych europejskich rozgrywek takich jak rosyjska Priemjer-Liga, grecka Superleague Ellada, ukraińska Premier Liha, czeska Fortuna Liga czy włoska Serie B.

W związku z tym EA Sports stworzyło tradycyjnie pulę ekip umieszczonych w „drużynach z reszty świata”. W tym gronie znalazło się 28 klubów z sześcioma Polakami w składzie - Damian Szymański (AEK Ateny), Kamil Glik (Benevento), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Michał Karbownik (Olympiakos) oraz Kamil Świderski (PAOK).

Tyle szczęścia nie miał Grzegorz Krychowiak, ponieważ jego Krasnodar nie znalazł uznania w oczach producenta gry i tym samym doświadczony pomocnik będzie dostępny tylko w reprezentacji Polski.

Pełna lista zespołów oraz lig znajdujących się w FIFA 22 jest dostępna na oficjalnej stronie EA Sports.

***

FIFA 22: 22 najlepszych piłkarzy w grze. Robert Lewandowski z awansem

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy