FIFA 22: Oficjalny zwiastun z gameplayem [WIDEO]

FIFA 22: Oficjalny zwiastun z gameplayem [WIDEO] fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports, firma odpowiadająca za serię FIFA, opublikowała zwiastun najnowszej odsłony gry, tym razem okraszonej numerkiem „22”. Obserwujemy na nim szereg zmian dotyczących zachowania poszczególnych zawodników.

Amerykański producent co roku raczy nas nową edycją najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie. Premiera FIFA 22 odbędzie się już 1 października i w związku z tym poznajemy coraz więcej szczegółów.

Największą zmianą względem rozgrywki jest zastosowanie technologii „HyperMotion”, która nie będzie jednak dostępna dla posiadaczy PC-towej wersji gry.

Modyfikacji doczekały się także tryb kariery i sama mechanika. Jednocześnie bramkarze mają być jeszcze bardziej inteligentni, a fizyczna walka wnieść rozgrywkę na jeszcze wyższy poziom. To wszystko widzimy na opublikowanym zwiastunie z gameplayem.


Więcej na temat: FIFA 22 FIFA EA Sports Gry Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy