FIFA 22: Oficjalny zwiastun z gameplayem [WIDEO]

FIFA 22: Oficjalny zwiastun z gameplayem [WIDEO] fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports, firma odpowiadająca za serię FIFA, opublikowała zwiastun najnowszej odsłony gry, tym razem okraszonej numerkiem „22”. Obserwujemy na nim szereg zmian dotyczących zachowania poszczególnych zawodników.

Amerykański producent co roku raczy nas nową edycją najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie. Premiera FIFA 22 odbędzie się już 1 października i w związku z tym poznajemy coraz więcej szczegółów.

Największą zmianą względem rozgrywki jest zastosowanie technologii „HyperMotion”, która nie będzie jednak dostępna dla posiadaczy PC-towej wersji gry.

Modyfikacji doczekały się także tryb kariery i sama mechanika. Jednocześnie bramkarze mają być jeszcze bardziej inteligentni, a fizyczna walka wnieść rozgrywkę na jeszcze wyższy poziom. To wszystko widzimy na opublikowanym zwiastunie z gameplayem.


Więcej na temat: FIFA 22 FIFA EA Sports Gry Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy