FIFA 23: Juventus wraca do gry [OFICJALNIE] [WIDEO]

FIFA 23: Juventus wraca do gry [OFICJALNIE] [WIDEO] fot. EA Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports I I Juventus

Zespół Juventusu będzie dostępny w grze FIFA 23.

EA Sports opublikowało wideo, którego narratorem jest Claudio Marchisio, legenda Juventusu, informując o zawarciu partnerstwa z turyńskim klubem. Włosi piszą w komunikacie o wielopoziomowej współpracy, jakiej do tej pory jeszcze nie było.

„Wieloletnia współpraca, która rozpoczyna się wraz z premierą FIFA 23. Stadion Allianz, herb Juventusu, najlepsi zawodnicy w historii klubu i oczywiście ci z dzisiejszego składu po raz kolejny będą gwiazdami jednej z najsłynniejszych piłkarskich gier na świecie. W kolejnej odsłonie znajdzie się ponad 700 drużyn, 17 tysięcy zawodników i 90 stadionów, pozwalających kibicom na rozegranie najważniejszych turniejów piłkarskich

Współpraca z EA Sports wykracza poza grę i piłkę nożną. Odbędą się liczne inicjatywy, aby doświadczyć pełnego świata Juve - świata sztuki ulicznej, kultury, muzyki i miejskiego stylu życia” - czytamy.

- Cieszymy się, że możemy potwierdzić nasze głębokie zaangażowanie we włoską piłkę nożną poprzez ekskluzywne partnerstwo z Juventusem. Ten znakomity klub wiele znaczy dla nas i naszych fanów, i umożliwi EA Sports kontynuowanie dostarczania najbardziej autentycznych i wszechstronnych interaktywnych doświadczeń piłkarskich możliwych w FIFA 23 i nie tylko. Chcielibyśmy również wyrazić podziękowania dla Piemonte Calcio za wkład w naszych graczy w ciągu ostatnich kilku lat - powiedział David Jackson, wiceprezes marki EA Sports FIFA.

Juventusu nie było w grze FIFA od 2019 roku z powodu zawarcia umowy na wyłączność z Konami tworzącą grę eFootball. W jego miejsce FIFA stworzyła właśnie fikcyjne Piemonte Calcio.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy