Filar defensywy Torino z nową umową?

Filar defensywy Torino z nową umową?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Tuttosport

Działacze Torino chcą, by Bruno Peres przedłużył swój kontrakt z klubem.

Ekipa z Turynu świetnie rozpoczęła nowy sezon w Serie A - w czterech spotkaniach piłkarze tego klubu zanotowali trzy zwycięstwa i jeden remis, co sprawia że zajmują drugą pozycję w tabeli, zostawiając przy tym daleko w tyle Juventus. Niemała w tym zasługa bardzo dobrze spisującej się liii defensywnej. Dlatego też działacze „Granaty” będą dążyć do tego, by obrońca Bruno Peres podpisał z drużyną nowy kontrakt.

Sam zawodnik również chciałby kontynuować swoją karierę w Torino. Na mocy nowego porozumienia miałby związać się z klubem na kolejne trzy lata, a za każdy sezon gry otrzymałby 850 tysięcy euro. Włoskie media donoszą, że do ustalenia pozostały tylko szczegóły, a umowa wejdzie w życie w przyszłym miesiącu.

Torino jest pierwszym europejskim zespołem Bruno Peresa. Zanim rok temu przeniósł się na Półwysep Apeniński, występował wyłącznie w drużynach z Brazylii. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy