Filar defensywy Torino z nową umową?

Filar defensywy Torino z nową umową?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Tuttosport

Działacze Torino chcą, by Bruno Peres przedłużył swój kontrakt z klubem.

Ekipa z Turynu świetnie rozpoczęła nowy sezon w Serie A - w czterech spotkaniach piłkarze tego klubu zanotowali trzy zwycięstwa i jeden remis, co sprawia że zajmują drugą pozycję w tabeli, zostawiając przy tym daleko w tyle Juventus. Niemała w tym zasługa bardzo dobrze spisującej się liii defensywnej. Dlatego też działacze „Granaty” będą dążyć do tego, by obrońca Bruno Peres podpisał z drużyną nowy kontrakt.

Sam zawodnik również chciałby kontynuować swoją karierę w Torino. Na mocy nowego porozumienia miałby związać się z klubem na kolejne trzy lata, a za każdy sezon gry otrzymałby 850 tysięcy euro. Włoskie media donoszą, że do ustalenia pozostały tylko szczegóły, a umowa wejdzie w życie w przyszłym miesiącu.

Torino jest pierwszym europejskim zespołem Bruno Peresa. Zanim rok temu przeniósł się na Półwysep Apeniński, występował wyłącznie w drużynach z Brazylii. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy