Filip Kostić coraz bliżej hitowego transferu. Porozumienie osiągnięte

Filip Kostić coraz bliżej hitowego transferu. Porozumienie osiągnięte fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Filip Kostić ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Interem Mediolan - poinformował Max Bielefeld ze Sky.

Reprezentant Serbii stał się na przestrzeni minionych sezonów jedną z najbardziej wyróżniających się postaci występujących w Bundeslidze.

Z tego też względu lewy pomocnik znalazł się na celowniku wielu mocniejszych ekip od Eintrachtu Frankfurt. A teraz coraz więcej na to wskazuje, że w letnim oknie transferowym opuści szeregi niemieckiego zespołu na rzecz kontynuowania swojej przygody z futbolem w barwach Interu Mediolan.

Max Bielefeld ze Sky przekonuje, że w ostatnim czasie wysłannicy „Nerazzurrich” prowadzili zaawansowane rozmowy z przedstawicielami 28-letniego zawodnika, które zakończyły się osiągnięciem pełnego porozumienia.

Aktualny mistrz Włoch wstrzymuje się jednak jeszcze z przejściem do konkretów związanych z wystosowaniem oferty władzom „Die Adler”, ponieważ najpierw musi sprzedać jednego lub kilku swoich piłkarzy, aby przedstawić ekipie z Bundesligi pierwszą propozycję mającą opiewać na 20-25 milionów euro.

Takowa suma najprawdopodobniej nie zadowoli Eintrachtu Franfkurt, który będzie liczył na ewentualną sprzedaż Filipa Kosticia za kwotę oscylującą przynajmniej w granicach 40 milionów euro.

Serb wystąpił w 30 meczach w minionym sezonie i zdobył w nich 4 bramki oraz zanotował aż 17 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy