Filip Majchrowicz łączony z opuszczeniem Radomiaka Radom i zagranicznym transferem

Filip Majchrowicz łączony z opuszczeniem Radomiaka Radom i zagranicznym transferem fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Filipem Majchrowiczem interesują się kluby z zagranicy - informuje Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Sebastiana Staszewskiego w kierunku Filipa Majchrowicza spoglądają działacze Lecce, Toulouse i jednego ze szwedzkich klubów. „Słyszę, że szefowie Radomiaka chętnie usiądą do rozmów (bo w przyszłym sezonie w bramce chcieliby mieć młodzieżowca)” - napisał dziennikarz Interia.pl na Twitterze.

W ostatnim sezonie Lecce zajęło pierwsze miejsce w tabeli drugiej ligi włoskiej i awansowało do Serie A. Toulouse wygrało z kolei rywalizację w Ligue 2, co oznacza grę na najwyższym francuskim szczeblu.

Kwota ewentualnego transferu nie powinna przekroczyć miliona euro. 

22-letni Majchrowicz ma za sobą pełen sezon w barwach Radomiaka Radom. W jego trakcie rozegrał 33 mecze w Ekstraklasie, notując dziewięć czystych kont.

Kontrakt Majchrowicza z Radomiakiem jest ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy