Filip Starzyński zdecydowany na transfer?!

Filip Starzyński zdecydowany na transfer?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Janekx89 (Twitter) | Lechia Gdańsk

Filip Starzyński jeszcze dzisiaj może zostać ogłoszony nowym piłkarzem Lechii Gdańsk.

Już przed tygodniem Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” informował, że coś jest na rzeczy. Dzisiaj te doniesienia potwierdził Janekx89 (Twitter).

Według najnowszych wieści jeden z najlepszych rozgrywających w polskiej Ekstraklasie jest zdecydowany na przenosiny do Lechii Gdańsk. Natomiast ekipa z Pomorza prowadzi rozmowy z Zagłębiem Lubin, których efektem może być transfer w odwrotnym kierunku Ariela Borysiuka. 

W sezonie 2018/2019 27-letni Starzyński w 33 meczach strzelił 13 goli i posłał siedem kluczowych podań. Natomiast jego rówieśnik wystąpił w 17 spotkaniach i zdobył dwie bramki.

Warto dodać, że Lechia Gdańsk zamieściła dzisiaj na Twitterze zdjęcie z trzema koszulkami, na których zostały umieszczone znaki zapytania. Wiemy już, że pod jednym z nich kryło się nazwisko Pawła Żuka, który przybył nad morze z akademii Evertonu. 18-letni prawy pomocnik podpisał trzyletni kontrakt z opcję jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Czy Starzyński podzieli los Żuka? Dowiemy się już niebawem. 

***

Zagłębie Lubin dementuje informacje na temat Starzyńskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy