Filip Starzyński zdecydowany na transfer?!

Filip Starzyński zdecydowany na transfer?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Janekx89 (Twitter) | Lechia Gdańsk

Filip Starzyński jeszcze dzisiaj może zostać ogłoszony nowym piłkarzem Lechii Gdańsk.

Już przed tygodniem Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” informował, że coś jest na rzeczy. Dzisiaj te doniesienia potwierdził Janekx89 (Twitter).

Według najnowszych wieści jeden z najlepszych rozgrywających w polskiej Ekstraklasie jest zdecydowany na przenosiny do Lechii Gdańsk. Natomiast ekipa z Pomorza prowadzi rozmowy z Zagłębiem Lubin, których efektem może być transfer w odwrotnym kierunku Ariela Borysiuka. 

W sezonie 2018/2019 27-letni Starzyński w 33 meczach strzelił 13 goli i posłał siedem kluczowych podań. Natomiast jego rówieśnik wystąpił w 17 spotkaniach i zdobył dwie bramki.

Warto dodać, że Lechia Gdańsk zamieściła dzisiaj na Twitterze zdjęcie z trzema koszulkami, na których zostały umieszczone znaki zapytania. Wiemy już, że pod jednym z nich kryło się nazwisko Pawła Żuka, który przybył nad morze z akademii Evertonu. 18-letni prawy pomocnik podpisał trzyletni kontrakt z opcję jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Czy Starzyński podzieli los Żuka? Dowiemy się już niebawem. 

***

Zagłębie Lubin dementuje informacje na temat Starzyńskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy