Fiorentina potwierdza: Trzech piłkarzy zarażonych koronawirusem już wyzdrowiało

Fiorentina potwierdza: Trzech piłkarzy zarażonych koronawirusem już wyzdrowiało
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fiorentina

Fiorentina potwierdziła, że wyniki nowych testów na obecność koronawirusa, które przeszli Patrick Cutrone, Germán Pezzella oraz Dušan Vlahović, są negatywne.

Koronawirusa u Vlahovicia wykryto 13, a u Cutrone i Pezzelli - 14 marca. Jak informowała „Viola”, cała trójka od początku czuła się dobrze i stosunkowo łagodnie przechodziła zarażenie. Teraz włoski klub potwierdził, że stosujący się do zaleceń piłkarze wyzdrowieli. Wykonane im nowe testy dały wyniki negatywne.

„Korzystając z okazji, chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom i szpitalom, które udzielają pomocy wszystkim potrzebującym w tak krytycznym i delikatnym momencie dla naszego kraju oraz całego świata” - czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Fiorentinę.

„Przez te wszystkie dni otrzymaliśmy wielkie wsparcie, dzięki czemu wygraliśmy tę małą bitwę. Musimy jednak dalej przestrzegać zasad i dbać o naszych bliskich. Tak, by każdy, kto robi wszystko co w jego mocy, nie miał wątpliwości, że odwrócimy tę trudną sytuację” - napisał Pezzella na Instagramie.

We Włoszech odnotowano łącznie 128 tysięcy zarażeń koronawirusem. Wyzdrowiało już 21 tysięcy osób. 15 tysięcy zmarło.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy