Fiorentina zainteresowana reprezentantem Szwajcarii

Fiorentina zainteresowana reprezentantem Szwajcarii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Tutto Mercato

Pomocnik reprezentacji Szwajcarii David Degen znalazł się na celowniku Fiorentiny. Mogący grać na prawym lub lewym skrzydle zawodnik miałby kosztować 1,5 miliona Euro.<br><br> Fiorentina rozgląda się za nowymi (...)

Pomocnik reprezentacji Szwajcarii David Degen znalazł się na celowniku Fiorentiny. Mogący grać na prawym lub lewym skrzydle zawodnik miałby kosztować 1,5 miliona Euro.

Fiorentina rozgląda się za nowymi zawodnikami do linii pomocy, zabezpieczając się w ten sposób przed spodziewanym odejściem Riccardo Montolivo, o którego stara się kilka mocniejszych klubów.

David Degen ma 28 lat i gra od 2008r. w Young Boys Berno, dla którego w 81 meczach zdobył 15 bramek. Wcześniej występował m.in. w Basel i Borussii Mönchengladbach. Jest 15-krotnym reprezentantem Szwajcarii.
Więcej na temat: Szwajcaria Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy