Fiorentina zainteresowana Veloso

Fiorentina zainteresowana Veloso
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

ACF Fiorentina jest zainteresowana pozyskaniem Miguela Veloso.

Włoski klub chce wzmocnić środek pola. Pierwszym wyborem działaczy "Violi" jest brazylijczyk z Szachtara Donieck, Fernando, jednak jego transfer może być trudny do przeprowadzenia.

Alternatywą dla niego ma być reprezentant Portugalii, grający obecnie w Dynamie Kijów. Veloso najchętniej opuściłby Ukrainę i przeniósł się do innej ligi. W przeszłości występował juz w Serie A, przez dwa sezony bronił barw Genoi. W 2012 roku zdecydował się jednak opuścić Italię i za około siedem milionów euro przenieść się do stolicy Ukrainy. Od tegoczasu rozegrał dla Dynamo 69 spotkań, w których zdobył 5 bramek.

Fiorentina najchęteniej wypożyczyłaby go na rok, jednak w jego umowie zostałaby zawarta opcja pierwokupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy