Fizyczna metamorfoza Mesuta Özila. Laurkę wystawił mu sam Cristiano Ronaldo

Fizyczna metamorfoza Mesuta Özila. Laurkę wystawił mu sam Cristiano Ronaldo fot. Alper Aksaç [Instagram]
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Mesut Özil [Instagram]

Niedawno minął rok, odkąd Mesut Özil zdecydował się zakończyć piłkarską karierę i zająć się rzeczami kompletnie odbiegającymi od tej dyscypliny. Przez ten okres zdążył między innymi „wyrzeźbić” mięśnie. Progres upubliczniony na Instagramie docenił sam Cristiano Ronaldo.

22 marca 2023 roku mistrz świata z reprezentacją Niemiec z mundialu w Brazylii ogłosił zawieszenie butów na kołku. Przygodę z futbolem zakończył jako zawodnik tureckiego Başakşehiru. Znużony ciągłą aktywnością w tej branży postanowił poświęcić się e-sportowi, ale także jeszcze bardziej wzmocnić formę fizyczną.

Niedawno 35-latek z przeszłością w Realu Madryt, Arsenalu czy Schalke 04 zamieścił na Instagramie klip, w którym widać jego wyraźny postęp w kształtowaniu sylwetki. Podczas ćwiczeń na siłowni eksponował on wdziękami, jakie chciałby sobie wyrobić niejeden sportowiec na emeryturze.

92-krotny reprezentant kraju naszego zachodniego sąsiada opisał wideo motywującym tytułem: „Zawsze bądź gotowy, wtedy nie będziesz musiał się przygotowywać”.

Znany z kultywowania rygoru na punkcie zdrowego stylu życia Cristiano Ronaldo postanowił pozostawić ślad w upublicznionym poście Özila, wpisując w komentarzu krótkie: „nieźle, brachu ;)”.

Superstrzelec Al-Nassr docenił wyczerpujący wysiłek niegdyś swojego kolegi z boiska, gdy razem grali domowe mecze na Santiago Bernabéu. W latach 2010-2013 wspólnie meldowali się na murawie w 149 spotkaniach, finalizując aż 39 akcji bramkowych wyłącznie z ich udziałem.

Poza dbaniem o swoje ciało Özil jest też właścicielem organizacji M10, trudniącej się w e-sporcie. Wystawia ona drużyny między innymi do rywalizacji w Fortnite czy EA Sports FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy