Flamengo: Gwiazdorski kontrakt dla Gabigola przygotowany!

Flamengo: Gwiazdorski kontrakt dla Gabigola przygotowany! fot. Gabigol I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Gabigol jest coraz bliżej pozostania we Flamengo. Świadczy o tym fakt, że brazylijski klub przedstawił już atakującemu propozycję kontraktu.

Znakomita dyspozycja strzelecka 23-latka sprawiała, że „Szkarłatno-Czarni” na zamierzali czekać z negocjacjami w sprawie jego wykupu do momentu aż wygaśnie jego wypożyczenie, i już we wrześniu rozpoczęli rozmowy z Interem Mediolan. Jak poinformował nie tak dawno Marcos Braz, prezes Flamengo, strony szybko wypracowały wstępne porozumienie co do kwoty transferu.

Jeśli wierzyć Brazylijczykowi, autor 42 trafień ma kosztować znacznie poniżej 22 milionów euro, zapłacenia których jeszcze do niedawna mieli domagać się „Nerazzurri”. Zaoszczędzone pieniądze triumfator Copa Libertadores może przeznaczyć na pensję dla Gabigola.

Nicolò Schira donosi bowiem, że środkowy napastnik otrzymał już ofertę podpisania pełnoprawnego kontraktu, który łączyłby obie strony do 31 grudnia 2024 roku, a w jego ramach miałby on inkasować pięć milionów euro za sezon gry w barwach Flamengo. Dodajmy tylko, że jak na warunki brazylijskie jest to ogromna płaca, a i piłkarze z najlepszych lig europejskich mogliby pozazdrościć takiej gaży 23-latkowi.

Włoski dziennikarz przekonuje również, że już w przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania przedstawicieli obu klubów, a „Szkarłatno-Czarni” liczą, że tym razem uda im się zamknąć całą operację. To o tyle istotne, że zainteresowanie graczem wyraża chociażby Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy