Flamini talizmanem Arsenalu na Emirates Stadium

Flamini talizmanem Arsenalu na Emirates Stadium
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Mathieu Flamini może okazać się kluczowym zawodnikiem Arsenalu w walce o tytuł mistrzowski w bieżącym sezonie i to z bardzo ciekawego powodu.

Francuski pomocnik może pochwalić się kapitalną statystyką meczów w Premier League na Emirates Stadium.

31-latek wystąpił do tej pory w 52 ligowych spotkaniach "Kanonierów" na własnym terenie i żadnego z tych pojedynków Arsenal nie przegrał, notując 36 zwycięstw i 16 remisów.

Warto również wspomnieć, że biorąc pod uwagę wszystkie oficjalne rozgrywki, to ekipa z Londynu tylko raz z Flaminim w składzie zeszła z Emirates Stadium pokonana. Miało to miejsce w 1/8 finału Ligi Mistrzów w sezonie 2013/14, kiedy to Bayern Monachium wygrał z drużyną Arsène'a Wengera 2:0.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy