France Football: Alcácer następcą Mbappé?!

2017-04-26 15:48:57; Aktualizacja: 7 lat temu
France Football: Alcácer następcą Mbappé?! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: France Football I AS

Zgodnie z doniesieniami „France Football”, AS Monaco jest zainteresowane sprowadzeniem Paco Alcácera.

Przyszłość 23-letniego napastnikaBarcelony może bezpośrednio zależeć od transferu Kyliana Mbappé.Rewelacyjny w tym sezonie Francuz znajduje się obecnie na celownikunajwiększych europejskich klubów i drużynie z księstwa będziebardzo ciężko zatrzymać go u siebie.


Jeśli 18-latek faktycznie opuścilatem Monaco, głównym kandydatem do jego zastąpienia w zespoleKamila Glika ma być właśnie Alcácer. Informację tę dodatkowopodgrzewa fakt, że jednym z najbardziej zainteresowanych pozyskaniemMbappé klubów jest właśnie Barcelona. Nie można wykluczyć więc,że obaj zawodnicy zamienią się miejscami.


Żeby faktycznie tak się stało, „DumaKatalonii” musi oczywiście wygrać wyścig o podpis Mbappé m.in.z Manchesterem City oraz Realem Madryt. Jak wynika z najnowszychinformacji, jego transfer ma kosztować przynajmniej 130 milionóweuro.

Odejście z Camp Nou samego Alcácera jest bardzoprawdopodobne. Były zawodnik Valencii do tej pory nie oczarował aniLuisa Enrique, ani włodarzy Barcelony. Jego bilans w tym sezonie to24 mecze, pięć bramek i trzy asysty