France Football: Chelsea rusza na zakupy. 25 milionów za Iworyjczyka!

France Football: Chelsea rusza na zakupy. 25 milionów za Iworyjczyka!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: France Football

Chelsea nie zamierza oglądać się na wzmocnienia szykowane przez rywali i sama planuje styczniowe zakupy. Pierwszym krokiem jest oferta złożona za Francka Kessié'ego.

"France Football" podaje, że "The Blues" zgłosili się do Atalanty z formalną propozycją za Iworyjczyka. Opiewa ona na 25 milionów euro i wydaje się, że są szanse, by została zaakceptowana.

20-latek to objawienie obecnego sezonu Serie A. Mogący grać jako środkowy lub defensywny pomocnik, zawodnik zdobył już sześć bramek dla swojego zespołu, dokładając do tego dwie asysty.

Podopieczni Antonio Conte mają za sobą dwanaście wygranych spotkań z rzędu, ale Włoch widzi braki w obecnej drużyny. Przede wszystkim dość wąską ławkę w porównaniu do drużyn z Manchesteru. Właśnie tym spowodowane są plany kolejnych wzmocnień.

Sprowadzenie  Kessié'ego wbrew pozorom może okazać się trudnym zadaniem. Swoją formą zwrócił on na siebie uwagę wielu czołowych europejskich klubów i jeśli Atalanta zaakceptuje jakąś ofertę, należy spodziewać się ruchów ze strony innych zainteresowanych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy