France Football: Legia po byłego piłkarza Newcastle i Manchesteru United

France Football: Legia po byłego piłkarza Newcastle i Manchesteru United
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: France Football

Legia jest zainteresowana Gabrielem Obertanem, który lada moment będzie do wzięcia za darmo.

27-latek w sierpniu przeniósł się do Anży Machaczkała, ale jego przygoda w tym klubie nie potrwa długo. Rosjanie mają poważne problemy finansowe i są zmuszeni do pożegnania się z najlepiej opłacanymi zawodnikami, do których zalicza się Francuz. Jego umowa może zostać rozwiązana w każdej chwili.

„France Football” podaje, że skrzydłowy nie musi martwić się o swoją przyszłość, bowiem kilka klubów zgłosiło chęć jego pozyskania. Listę ma otwierać Legia, która poszukuje wzmocnień w ofensywie. Wychowanek Bordeaux pasowałby do niedawnej wypowiedzi Jacka Magiery o „prawdopodobnym przyjściu piłkarza z głośnym nazwiskiem”.

Warszawianie muszą liczyć się jednak z konkurencją. Wspomniany dziennik donosi, że także Bursaspor, AEK Ateny, Standard Liege czy Crystal Palace mają plany wobec Obertana. To mocna konkurencja dla mistrza Polski, za którym przemawia gra w europejskich pucharach.

„Gaby” to piłkarz z bardzo ciekawym CV. Oprócz wspomnianego Bordeaux grał także w Manchesterze United oraz Newcastle United. W ekipie ”Srok” zanotował łącznie 58 występów w Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy