Franck Kessié pożegnał się z kibicami AC Milanu

Franck Kessié pożegnał się z kibicami AC Milanu fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Franck Kessie [Instagram]

Franck Kessié opublikował za pośrednictwem Instagrama wideo, pod którym pożegnał się z kibicami AC Milanu. Wiele wskazuje na to, że wkrótce zasili FC Barcelonę.

Franck Kessié zasilił AC Milan w lipcu 2017 roku, kiedy trafił do tej ekipy z Atalanty. Niemalże przez pięć pełnych sezonów był ważną postacią ekipy z San Siro, a ukoronowaniem jego przygody z tym klubem było mistrzostwo Włoch.

30 czerwca 2022 roku wygasa jego kontrakt z tym zespołem i od jakiegoś czasu niemalże przesądzone było, że nie zostanie przedłużony. Iworyjczyk chce bowiem podjąć nowe wyzwanie.

Jego nowym pracodawcą będzie FC Barcelona. Do zespołu ze stolicy Katalonii trafi w ramach wolnego transferu, a oficjalna informacja w tej sprawie to kwestia czasu.

Zanim jednak pojawi się komunikat wicemistrza Hiszpanii, sam zawodnik postanowił pożegnać się z kibicami AC Milanu. Zrobił to za pośrednictwem Instagrama, gdzie pod wideo pokusił się o krótkie podsumowanie.

„Po pięciu latach naszej przygody nie mogłem chyba wyobrazić sobie lepszego zakończenia, niżeli zdobycie mistrzostwa Włoch. To niesamowite uczucie: jesteśmy mistrzami Włoch. Jestem dumny z tego, że założyłem tę wspaniałą koszulkę i za to, że dzieliłem szatnię z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję za wszystko i dziękuję wszystkim” - napisał.

25-latek rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 39 meczów, notując siedem goli i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy