Franck Ribéry prowadzi zaawansowane negocjacje. Fiorentina faworytem

Franck Ribéry prowadzi zaawansowane negocjacje. Fiorentina faworytem
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttomercatoweb

Fiorentina jest obecnie faworytem do pozyskania Francka Ribéry'ego.

Skrzydłowy pożegnał się już z Bayernem, lecz w przeciwieństwie do swojego młodszego kolegi, Arjena Robbena, nie chce jeszcze zawieszać butów na kołku. Francuz uznał, że wciąż stać go na grę na wysokim poziomie i w ostatnim czasie prowadził rozmowy z moskiewskim Lokomotiwem. Teraz Rosjanie mają jednak poważny problem, ponieważ Fiorentina przeszła do zdecydowanego natarcia.

Wieści o zainteresowaniu „Gigliatich” pojawiły się kilka dni temu, ale okazuje się, że sprawa nie jest dla nich aż tak świeża. „Tuttomercatoweb” informuje, że negocjacje między stronami trwają od kilku tygodni i obecnie znajdują się w zaawansowanej fazie. Plusem dla „Violi” jest to, że za doświadczonego piłkarza nie trzeba płacić kwoty odstępnego, ale nie oznacza to jednak, że pozyskanie 36-latka będzie tanią operacją.

Jak na razie ustalono, że były zawodnik Olympique'u Marsylia ma zarabiać cztery miliony euro za sezon. Problem jednak w tym, że doliczyć należy również prowizję dla agenta zawodnika, która też nie będzie należała do najniższych. Właśnie dlatego florentczycy mają pewne wątpliwości i chcieliby obniżyć nieco pensję Ribéry'ego, by zamknąć transakcję w określonej kwocie.

Strony pozostają pozytywnie nastawione i liczą, że uda się dojść do porozumienia. Fiorentina szuka odpowiedniego rozwiązania, które zadowoli wszystkich i w najbliższych dniach powinniśmy się spodziewać ostatecznego ataku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy