Franck Ribéry prowadzi zaawansowane negocjacje. Fiorentina faworytem

Franck Ribéry prowadzi zaawansowane negocjacje. Fiorentina faworytem
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttomercatoweb

Fiorentina jest obecnie faworytem do pozyskania Francka Ribéry'ego.

Skrzydłowy pożegnał się już z Bayernem, lecz w przeciwieństwie do swojego młodszego kolegi, Arjena Robbena, nie chce jeszcze zawieszać butów na kołku. Francuz uznał, że wciąż stać go na grę na wysokim poziomie i w ostatnim czasie prowadził rozmowy z moskiewskim Lokomotiwem. Teraz Rosjanie mają jednak poważny problem, ponieważ Fiorentina przeszła do zdecydowanego natarcia.

Wieści o zainteresowaniu „Gigliatich” pojawiły się kilka dni temu, ale okazuje się, że sprawa nie jest dla nich aż tak świeża. „Tuttomercatoweb” informuje, że negocjacje między stronami trwają od kilku tygodni i obecnie znajdują się w zaawansowanej fazie. Plusem dla „Violi” jest to, że za doświadczonego piłkarza nie trzeba płacić kwoty odstępnego, ale nie oznacza to jednak, że pozyskanie 36-latka będzie tanią operacją.

Jak na razie ustalono, że były zawodnik Olympique'u Marsylia ma zarabiać cztery miliony euro za sezon. Problem jednak w tym, że doliczyć należy również prowizję dla agenta zawodnika, która też nie będzie należała do najniższych. Właśnie dlatego florentczycy mają pewne wątpliwości i chcieliby obniżyć nieco pensję Ribéry'ego, by zamknąć transakcję w określonej kwocie.

Strony pozostają pozytywnie nastawione i liczą, że uda się dojść do porozumienia. Fiorentina szuka odpowiedniego rozwiązania, które zadowoli wszystkich i w najbliższych dniach powinniśmy się spodziewać ostatecznego ataku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy