Galatasaray z uszczypliwymi koszulkami po Superpucharze Turcji [FOTO]

Galatasaray z uszczypliwymi koszulkami po Superpucharze Turcji [FOTO]
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: GSStore

Galatasaray zaprezentowało okolicznościowe koszulki nawiązujące do wygranego walkowerem z Fenerbahçe Superpucharu Turcji.

Zawodnicy „Żółtych Kanarków” zeszli wówczas z boiska tuż po tym, jak stracili bramkę w pierwszej minucie spotkania. Był to protest przeciwko decyzjom Tureckiej Federacji Piłkarskiej, która nie zgodziła się na przesunięcie meczu ze względu na zbliżający się ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy oraz na poprowadzenie go przez zagranicznego arbitra.

Z przodu koszulek widoczny jest herb Galatasaray i zdjęcie drużyny świętującej zdobycie trofeum. Znalazł się tam również napis „Seninle Bir Dakika” (Minuta z tobą), będący jednocześnie tytułem piosenki, którą podczas 20. konkursu Eurowizji w 1975 roku wykonała turecka wokalistka Semiha Yankı. Poniżej zaś widnieją słowa „Bir ömürlük hatıra” (Wspomnienie na całe życie).

Na odwrotnej stronie trykotów umieszczono natomiast wizerunek strzelca gola Mauro Icardiego wkomponowany w numer jeden.

Koszulki są dostępne w oficjalnym sklepie Galatasaray GSStore w kolorach czarnym i bordowym. Ich cena w rozmiarze dla dorosłych wynosi 599 lir tureckich, a dla dzieci 549 lir.

Galatasaray w dalszym ciągu będzie rywalizować z Fenerbahçe o mistrzostwo Turcji. Obecnie ma dwa punkty przewagi nad derbowym rywalem. Oba zespoły zmierzą się jeszcze ze sobą w przedostatniej kolejce Süper Lig w maju bieżącego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy