Gancarczyk w rezerwach

Gancarczyk w rezerwach
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: GKS Katowice

Zarząd GKS-u Katowice zesłał Janusza Gancarczyka do rezerw zespołu. Ponadto, została nałożona na piłkarza kara finansowa.

"W dniu dzisiejszym zapadła decyzja, że lewoskrzydłowy GKS-u Katowice Janusz Gancarczyk został ukarany finansowo i karnie przeniesiony do rezerw, po zachowaniu, którego dopuścił się po zejściu z boiska." - podaje oficjalna strona śląskiego klubu.

Wspomniane zachowanie polegało na tym, iż "Garnek", schodząc z boiska, nie podał ręki trenerowi drużyny Kazimierzowi Moskalowi. Następnie dopuścił się uszkodzenia klubowego sprzętu.

Jak donoszą media, na cenzurowanym jest jeszcze kilku doświadczonych piłkarzy "GieKSy". Prezes klubu Wojciech Cygan zapowiedział, że w związku ze słabą dyspozycją zawodników "posypie" się wiele kar. Jednakże osoba związana z katowickim klubem mówi, że kara Gancarczyka nie miała powiązania z jego boiskową formą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy