Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje

Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Walesonline.co.uk

Gareth Bale jest kuszony perspektywą dołączenia do rodzimego Cardiff City. Jonathan Barnett, agent piłkarza Realu Madryt, spotkał się z prezesem walijskiego klubu - donosi Walesonline.co.uk.

Reprezentacja Walii wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata 2022 i ten fakt niejako warunkuje przyszłość zawodnika, który w przeciwnym wypadku mógłby już odcinać kupony w jednym z klubów Major League Soccer.

Aby utrzymać możliwie jak najwyższy poziom do listopada, kiedy rusza turniej, „Książę Walii” rozważa pozostanie w Europie, a kusić nie przestaje go Cardiff City.

Po złożeniu wstępnej oferty, na negocjacje do siedziby klubu przybył Jonathan Barnett. Uprzednio z menedżerem drużyny rozmawiał sam piłkarz.

Jak podaje Walesonline.co.uk, Gareth Bale coraz poważniej rozważa wybranie oferty z Championship, mimo że chętnych na jego usługi nie brakuje.

Taka decyzja zapewniłaby mu z pewnością regularne występy i co za tym idzie, dobrą kondycję przed mundialem w Katarze.

Blisko 33-letni gracz ma za sobą sezon, w którym grał bardzo niewiele. Kiedy jednak przybywał na zgrupowania kadry narodowej, prezentował się doskonale.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy