Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje

Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Walesonline.co.uk

Gareth Bale jest kuszony perspektywą dołączenia do rodzimego Cardiff City. Jonathan Barnett, agent piłkarza Realu Madryt, spotkał się z prezesem walijskiego klubu - donosi Walesonline.co.uk.

Reprezentacja Walii wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata 2022 i ten fakt niejako warunkuje przyszłość zawodnika, który w przeciwnym wypadku mógłby już odcinać kupony w jednym z klubów Major League Soccer.

Aby utrzymać możliwie jak najwyższy poziom do listopada, kiedy rusza turniej, „Książę Walii” rozważa pozostanie w Europie, a kusić nie przestaje go Cardiff City.

Po złożeniu wstępnej oferty, na negocjacje do siedziby klubu przybył Jonathan Barnett. Uprzednio z menedżerem drużyny rozmawiał sam piłkarz.

Jak podaje Walesonline.co.uk, Gareth Bale coraz poważniej rozważa wybranie oferty z Championship, mimo że chętnych na jego usługi nie brakuje.

Taka decyzja zapewniłaby mu z pewnością regularne występy i co za tym idzie, dobrą kondycję przed mundialem w Katarze.

Blisko 33-letni gracz ma za sobą sezon, w którym grał bardzo niewiele. Kiedy jednak przybywał na zgrupowania kadry narodowej, prezentował się doskonale.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy