Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje

Gareth Bale poważnie rozważa ofertę. Agent przybył na negocjacje fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Walesonline.co.uk

Gareth Bale jest kuszony perspektywą dołączenia do rodzimego Cardiff City. Jonathan Barnett, agent piłkarza Realu Madryt, spotkał się z prezesem walijskiego klubu - donosi Walesonline.co.uk.

Reprezentacja Walii wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata 2022 i ten fakt niejako warunkuje przyszłość zawodnika, który w przeciwnym wypadku mógłby już odcinać kupony w jednym z klubów Major League Soccer.

Aby utrzymać możliwie jak najwyższy poziom do listopada, kiedy rusza turniej, „Książę Walii” rozważa pozostanie w Europie, a kusić nie przestaje go Cardiff City.

Po złożeniu wstępnej oferty, na negocjacje do siedziby klubu przybył Jonathan Barnett. Uprzednio z menedżerem drużyny rozmawiał sam piłkarz.

Jak podaje Walesonline.co.uk, Gareth Bale coraz poważniej rozważa wybranie oferty z Championship, mimo że chętnych na jego usługi nie brakuje.

Taka decyzja zapewniłaby mu z pewnością regularne występy i co za tym idzie, dobrą kondycję przed mundialem w Katarze.

Blisko 33-letni gracz ma za sobą sezon, w którym grał bardzo niewiele. Kiedy jednak przybywał na zgrupowania kadry narodowej, prezentował się doskonale.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy