Gattuso: To nowy Szewczenko

Gattuso: To nowy Szewczenko fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tuttosport

Gennaro Gattuso jest pod wrażeniem umiejętności Andrei Belottiego.

Legendarny pomocnik w rozmowie z "Tuttosport" nie szczędził pochwał napastnikowi, który w obecnym sezonie Serie A zdobył 10 bramek w 12 meczach i wyrasta na gwiazdę ligi. 38-latek miał okazję bliżej poznać gwiazdę Torino, bowiem w sezonie 2013/2014 sprowadził go w Palermo i razem współpracowali przez kilka miesięcy.

Gattuso wspomina, że początkowo był krytykowany za sprawdzenie wychowanka AlbinoLeffe i nazwanie go nowym Andrijem Szewczenką, chociaż ten bardzo szybko wyrósł na czołową postać zespołu. 

- Kiedy wspólnie z dyrektorem sportowym Giorgio Perinettim sprowadziliśmy Andreę do Palermo powiedziałem, że mamy nowego Szewczenkę. Ludzi śmiali się wówczas ze mnie.

- Od początku widziałem w nim olbrzymi potencjał, a teraz on to udowadnia. Byłem przekonany, że zajdzie daleko.

- On ma bardzo specyficzną cechę. Żyje dla bramek i robi wszystko, z ogromną determinacją, by dojść do celu. Ma truciznę w żyłach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy