Gattuso: W piłce nożnej nie ma miejsca dla kobiet

Gattuso: W piłce nożnej nie ma miejsca dla kobiet
Redakcja
Redakcja
Źródło: beinsport.tv

Gennaro Gattuso, były zawodnik Milanu, oskarżył Barbarę Berlusconi o brak szacunku wobec Adriano Gallianiego oraz stwierdził, że piłka nożna to świat zarezerwowany dla mężczyzn.

Adriano Galliani, dyrektor Milanu, ogłosił sensacyjnie w zeszłym tygodniu, że poda się do dymisji po meczu Ligi Mistrzów przeciwko Ajaksowi, który odbędzie się 11 grudnia. Powodem jego rezygnacji miał być ostry konflikt pomiędzy nim a Barbarą Berlusconi, córką właściciela klubu. Galliani ostatecznie pozostał na swoim stanowisku po tym, jak przekonał go do tego Silvio Berlusconi. Cała sytuacja bardzo zdenerwowała Gattuso. Uważa on poddawanie w wątpliwość umiejętności Gallianiego za całkowitą niedorzeczność, a zwłaszcza jeżeli taką opinię wygłasza kobieta.

- Myślę, że ktoś taki jak on, za wszystko co zrobił dla klubu i jak udanie prowadził go przez te wszystkie lata, zasługuje na szacunek. Co do kobiet, przykro mi to mówić, ale nie widzę dla nich miejsca w piłce nożnej, to nie jest ich świat - zakończył były trener Palermo.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy