Gattuso: W piłce nożnej nie ma miejsca dla kobiet

Gattuso: W piłce nożnej nie ma miejsca dla kobiet fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: beinsport.tv

Gennaro Gattuso, były zawodnik Milanu, oskarżył Barbarę Berlusconi o brak szacunku wobec Adriano Gallianiego oraz stwierdził, że piłka nożna to świat zarezerwowany dla mężczyzn.

Adriano Galliani, dyrektor Milanu, ogłosił sensacyjnie w zeszłym tygodniu, że poda się do dymisji po meczu Ligi Mistrzów przeciwko Ajaksowi, który odbędzie się 11 grudnia. Powodem jego rezygnacji miał być ostry konflikt pomiędzy nim a Barbarą Berlusconi, córką właściciela klubu. Galliani ostatecznie pozostał na swoim stanowisku po tym, jak przekonał go do tego Silvio Berlusconi. Cała sytuacja bardzo zdenerwowała Gattuso. Uważa on poddawanie w wątpliwość umiejętności Gallianiego za całkowitą niedorzeczność, a zwłaszcza jeżeli taką opinię wygłasza kobieta.

- Myślę, że ktoś taki jak on, za wszystko co zrobił dla klubu i jak udanie prowadził go przez te wszystkie lata, zasługuje na szacunek. Co do kobiet, przykro mi to mówić, ale nie widzę dla nich miejsca w piłce nożnej, to nie jest ich świat - zakończył były trener Palermo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mundial niezwykłości. Zaczarowany Romelu Lukaku i przekorna Japonia Mundial niezwykłości. Zaczarowany Romelu Lukaku i przekorna Japonia Juventus w coraz poważniejszych tarapatach. UEFA wszczyna formalne dochodzenie [OFICJALNIE] Juventus w coraz poważniejszych tarapatach. UEFA wszczyna formalne dochodzenie [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak poprowadzi mecz 1/8 finału [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak poprowadzi mecz 1/8 finału [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Wieczysta Kraków z hitowym transferem prosto z Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków z hitowym transferem prosto z Ekstraklasy?! Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy