Gdzie zagra Rothen?

2006-12-23 11:25:43; Aktualizacja: 17 lat temu
Gdzie zagra Rothen?
Redakcja
Redakcja Źródło: psgonline.pl/własne

Wczoraj w prasie pojawiły się pogłoski jakoby jedna z gwiazd PSG - Jerome Rothen,miał powrócić do AS Monaco,podczas zimowego okna transferowego. Warto przypomnieć iż 28-latek występował już na Stade Louis w lat(...)

Wczoraj w prasie pojawiły się pogłoski jakoby jedna z gwiazd PSG - Jerome Rothen,miał powrócić do AS Monaco,podczas zimowego okna transferowego. Warto przypomnieć iż 28-latek występował już na Stade Louis w latach 2001-2004.

Dzisiaj dyrektor sportowy ASM - Marc Keller w wywiadzie dla radia RMC powiedział,że klub szuka wzmocnien na lewym skrzydle i nie wyklucza transferu piłkarza.Natomiast wczoraj zupełnie inaczej wyraził się o transferze Rothena, trener ASM, Laurent Banide.:

"Mimo jego niewątpliwie dużego talentu, nie widzę przesłanek, by go pozyskać." - skomentował szkoleniowiec Monaco.

Co dalej z Rothenem? Sytuacja zawodnika w klubie, po konflikcie z trenerem nie jest ciekawa. Mówi się,że aby pozyskać Francuza,trzeba wydać kwotę ok 5 mln euro (Przypomnijmy, że Rothen trafił do PSG za 10 mln euro.),a w kolejce po niego ustawiły się również zespoły zagraniczne,w tym hiszpańska Sevilla. Czy skrzydłowy trafi na Estadio Ramon Sanchez Pizjun? Przekonamy się w styczniu
Więcej na ten temat: Francja